Zotavovací akce - školy, mateřské školy

Škola, která vysílá děti na školu v přírodě nebo zotavovací akci, musí zajistit po dobu konání dané akce výkon zdravotníka?

Zdravotníkem je fyzická osoba, která získala způsobilost k výkonu zdravotnického povolání vyjmenovaného v § 11 zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, nebo fyzická osoba, která absolvovala kurz první pomoci zaměřený na zdravotnickou činnost pro zotavovací akce a školy v přírodě.

Za zotavovací akci se považuje i výchovně rekreační tábor pro děti, a to i v případě, že se ho účastní mladiství. Na pořádání výchovně rekreačních táborů se vztahují upravené pro pořádání zotavovacích akcí uvedené v § 8 až 11 výše zmiňovaného zákona.

 

 

 

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti