Dětské skupiny - podmínky požární bezpečnosti

Novela zákona č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů odkazuje mj. povinnost zajištění požadavků požární ochrany provozu dětské skupiny.

Splnění povinnosti zajistit požární ochranu při provozu dětské skupiny prokazuje provozovatel v základu požárně bezpečnostním řešením v souladu s ustanovením § 41 odst. 2 vyhlášky č. 246/2001 Sb., o stanovení podmínek požární bezpečnosti a výkonu státního požárního dozoru (vyhláška o požární prevenci). 

Jako autorizovaná osoba vedená ČKAIT vám poskytneme poradenství k podmínkám požární bezpečnosti dětských skupin, zpracujeme požárně bezpečnostní řešední, vyřídíme souhlasné stanovisko Hasičského záchranného sboru. 

Sdělení Hasičského záchranného sboru k podmínkám požární bezpečnosti při zřizování dětské skupiny naleznete ZDE

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti